xom`s pinion - Tom Hnatovsky Blog

Koho?

5. listopadu 2004 Jen tak pro sebe 2 komentáře

Právě dnes máme my občané právo využít naší velkou výsadu, můžeme volit.. ALE, KOHO? Chce to nějakou pravici, ale když se podívám na ty reprezentanty, kteří se ucházejí o mou přízeň, tak si nějak nedokážu vybrat..
On je dost bordel i v těch našich stranách.
Nevznikla náhodou US s úmyslem stát se pravou českou pravicí? Nekritizovali náhodou ODS, že se moc spolčuje s ČSSD? A dnes? Sedí ve vládě s těmi, kvůli (údajně) kterým odešli od "modrého ptáka".. Jejich podlost a hrabivost si všimli i voliči a těžko se bude US dostávat při dalších parlamentích volbách do poslanecké sněmovny..
Lidovci budou mít vždy nějakou oporu v lidech, kteří je volili, protože tito voliči jsou zvyklí, že KDU jde s každým.. Vždyť jsou ve vládě ČR skoro pořád, jak s ODSkou tak s ČSSDkou..
Komunisti? Díky, ne. Ale mohu říci, že mě v roli opozice párkrát překvapili, že mají nějakou soudnost a jsou schopni říci své ne a postavit se po bok ODS.. To již značně komentuje situaci v zemi, že to současná, a i předchozí Špidlova, vláda vede bídně.. Mají svou stálou voličskou základnu a ta je bude podporovat dokud nevymře.. I:o)
Sociální demokrati to pěkně packají, za vlády Miloše Zemana aspoň nedávali tolik najevo, že si s řízením státu neví rady.. Dnes to vypadá, že má ve vládě rozum jen pár lidí.. Co dělají s naší republikou je neskutečné.. Vždyť si vzpomeňme na úplně očividné dosazování kamarádů do vedoucích postů - dva příklady za všechny:
Tvrdík do ČSA za schopné ekonomy, vždyť před nástupem sám prohlašoval, že nemumí moc anglicky a že o této problematice nic neví.. To je hrozný..
Špidla se stal naším zástupce v EU.. Vyhodili jednoho z nejschopnějších zaměstnanců státní služby Teličku a šoupli na jeho místo Špidlu s jeho lámanou angličtinou a prázdnámi argumenty.. Škoda mluvit..
Další kritika by mohla vést ke zestátňování nemocnic, omezování pracovní doby v suprmarketech..
Asi hodím hlas pro ODS, kraj i město vede již dlouho, mnoho věcí se udělalo dobře.. Do senátu posadím Sobotku, protože má již nějakou prestiž a pro náš region něco dělá a jeho práce je vidět.. Nehledě na to, že při volbách do poslanecké sněmovny bude mít pravice volný prostor pro své návrhy i v senátu.. Doufám jen, že Topolánek to začne myslet vážněji s námi všemi, než Gross..

Proč je to tak?

10. října 2004 Technika 2 komentáře

Proč mají vždy ty nejsložitější problémy to nejjednodušší řešení?
Pinion nějak nechtěl ukládat příspěvky, věděl jsem, že je to v nějaké kravince - většina mých problémů s PHPkem spočívá v nějaké zatoulané uvozovce.. I tentokrát za to mohla jedna jediná uvozovka.. Svině :o)
Jináč, zde vítejte a chovejte se tu jako doma! Jsem připraven přijímat kritiku, napiště mi nějakou..
Moc děkuju.. ;o)

© 2004-2012 Tom Hnatovsky - Všechna práva vyhrazena